המעצבים » F-H » שרך מזרחי « קבוצות ריח

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Hermes לנשים

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Hermes לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
בלסמי
עצי
הדרי
ענבר
קרמל
מתוק

הבושם Elixir des Merveilles Limited Edition Collector של חברת Hermes הוא ניחוח שרך מזרחי לנשים . Elixir des Merveilles Limited Edition Collector הושק בשנת 2014. ופותח ע"י Jean-Claude Ellena. מרכיביו הם פרו אפרסמון, וניל, ענבר, אלגום, שעועית טונקה, פצ'ולי, שרפים סיאמים, כרמל, עץ אלון, קטורת, תפוז ו ארז.

תווי הניחוח

פרו אפרסמון וניל ענבר אלגום שעועית טונקה פצ'ולי שרפים סיאמים כרמל  עץ אלון קטורת תפוז ארז

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Elixir des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Hermes Elixir des Merveilles Limited Edition Collector ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Elixir des Merveilles Limited Edition Collector , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Elixir des Merveilles Limited Edition Collector ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Hermes מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: שרך מזרחי
Puma Jamaica Man David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Lacoste Lacoste Elegance Mauboussin Mauboussin Homme Alfred Dunhill Dunhill London Hermes Hermessence Brin de Reglisse Mila Schön Mila Schön Lui Opus Oils Divine: Eros Ineke Field Notes From Paris Alexa Lixfeld 003 Jacques Bogart Arabian Nights Social Creatures Utopian

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: