המעצבים » I-K » עצי ארומטי « קבוצות ריח

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino I Profumi di Firenze לנשים וגברים (ניטרלי)

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino I Profumi di Firenze לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
תבליני טרי
עצי
ארומטי
ירוק
הדרי
פרחוני

הבושם Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino של חברת I Profumi di Firenze הוא ניחוח עצי ארומטי לנשים וגברים (ניטרלי). Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino הושק בשנת 2007. ופותח ע"י Giovanni Di Massimo. התווים העליונים הם ברגמוט, לימון, מנדרינה תפוז ו בזיליקום; תווי האמצע הם שושנת העמקי, סיגלית, לבנדר, גרניום, ברוש, ציפורן, נרולי, מוסקט ו זנגביל; תווי הבסיס הם עשב אינדיאני, אזוב אלון, בנזואין ו רווזווד פליסנדר.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
ברגמוט לימון מנדרינה תפוז בזיליקום

ביניים מרכיבים
שושנת העמקי סיגלית לבנדר גרניום ברוש ציפורן נרולי מוסקט זנגביל

בסיס מרכיבים
עשב אינדיאני אזוב אלון בנזואין רווזווד פליסנדר

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino by I Profumi di Firenze.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב I Profumi di Firenze Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי I Profumi di Firenze מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: עצי ארומטי
Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Mark Buxton Black Angel Avon Avon Jet Homme Roxana Illuminated Perfume Q Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him Montblanc Homme Exceptionnel Fragonard Les Naturelles: Lavande CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Creed Windsor Infusion Organique Buddha’s Fig

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: