המעצבים » N-Q » הדר חמדן « קבוצות ריח

Eau Exotique Eau Fraiche Nicolai Parfumeur Createur לנשים וגברים (ניטרלי)

Eau Exotique Eau Fraiche Nicolai Parfumeur Createur לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
פירותי
טרופי
הדרי
מתוק
עצי
ארומטי

הבושם Eau Exotique Eau Fraiche של חברת Nicolai Parfumeur Createur הוא ניחוח הדר חמדן לנשים וגברים (ניטרלי). Eau Exotique Eau Fraiche הושק בשנת 2005. מרכיביו הם לימונית, הדגן פטי, נוכחי ניצנים, מנגו, יסמין, עשב אינדיאני, פצ'ולי, ארז, מושק ו תפוז.

תווי הניחוח

לימונית הדגן פטי נוכחי ניצנים מנגו יסמין עשב אינדיאני פצ'ולי ארז מושק תפוז

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Eau Exotique Eau Fraiche by Nicolai Parfumeur Createur.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Eau Exotique Eau Fraiche ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Nicolai Parfumeur Createur Eau Exotique Eau Fraiche ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Eau Exotique Eau Fraiche , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Eau Exotique Eau Fraiche ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Nicolai Parfumeur Createur מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: הדר חמדן
Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron Histoires de Parfums 1873 L`Occitane en Provence Miel & Citron Pailletee Shimmering Maoli Colonia Dulce Borsari Aqua Classica di Parma Love & Toast Candied Citron Profumi di Pantelleria Jailia Ebba Los Angeles By Sand Jeanne Arthes Sun Hilde Soliani Freschiiissimo Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande Alexa Lixfeld 004

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: