המעצבים » N-Q » פרחוני קפריסין « קבוצות ריח

Week End a Deauville Nicolai Parfumeur Createur לנשים

Week End a Deauville Nicolai Parfumeur Createur לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ירוק
תבליני טרי
ארומטי
פרחוני
עצי
תמונות
Week End a Deauville Nicolai Parfumeur Createur לנשים 
  תמונות

הבושם Week End a Deauville של חברת Nicolai Parfumeur Createur הוא ניחוח פרחוני קפריסין לנשים . Week End a Deauville הושק בשנת 2009. ופותח ע"י Patricia de Nicolai. התווים העליונים הם החלבנה, טרגון, בזיליקום ו מנטה; תווי האמצע הם שושנת העמקי, יסמין, ורד ו ילאנג-ילאנג; תווי הבסיס הם ארז, עור ו מושק.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
החלבנה טרגון בזיליקום מנטה

ביניים מרכיבים
שושנת העמקי יסמין ורד ילאנג-ילאנג

בסיס מרכיבים
ארז עור מושק

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Week End a Deauville by Nicolai Parfumeur Createur.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Week End a Deauville ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Week End a Deauville , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Week End a Deauville ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Nicolai Parfumeur Createur מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: פרחוני קפריסין
Gucci Gucci No 3 Lalique Perles De Lalique Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Guerlain Sous le Vent Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Caron N`Aimez Que Moi Tallulah Jane Gotham Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Roberto Capucci Filly

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: