המעצבים » N-Q » פרחוני המזרח « קבוצות ריח

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne לנשים

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ענבר
פרחוני
פירותי
וניל
תבליני טרי
תמונות
Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne לנשים 
  תמונות

הבושם Ultraviolet Aurore Borealis Edition של חברת Paco Rabanne הוא ניחוח פרחוני המזרח לנשים . Ultraviolet Aurore Borealis Edition הושק בשנת 2004. התו העליון הוא פלפל; תו האמצע הוא אוסמנטוס; תווי הבסיס הם ענבר ו וניל.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
פלפל

ביניים מרכיבים
אוסמנטוס

בסיס מרכיבים
ענבר וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Ultraviolet Aurore Borealis Edition by Paco Rabanne.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Ultraviolet Aurore Borealis Edition ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Ultraviolet Aurore Borealis Edition , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Ultraviolet Aurore Borealis Edition ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Paco Rabanne מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: פרחוני המזרח
Jean Paul Gaultier Classique Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Danielle Steel Danielle Parfums Elite Elite Model Attitude La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Escentric Molecules Escentric 02 Pierre Guillaume PG05 L'Eau de Circe Shu Uemura Fleur de Terre Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Nanette Lepore Nanette Essentially Me Fauve Gres Cabotine Moon Flower

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: