המעצבים » N-Q » מושק עצי ופרחוני « קבוצות ריח

Essence de Patchouli Perris Monte Carlo לנשים וגברים (ניטרלי)

Essence de Patchouli Perris Monte Carlo לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 1
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

היה לי: 1

תכונות עיקריות
עצי
פצ'ולי
בלסמי
מושק
אבקתי
תבליני חמים

הבושם Essence de Patchouli של חברת Perris Monte Carlo הוא ניחוח מושק עצי ופרחוני לנשים וגברים (ניטרלי). Essence de Patchouli הושק בשנת 2012. התווים העליונים הם ורד ו גרניום; תו האמצע הוא איריס; תווי הבסיס הם ארז, עץ גואיאק, פצ'ולי, מושק, לאבורנום ו קואמרין.

Perfume rating: 1.00 out of 5 with 1 votes.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
ורד גרניום

ביניים מרכיבים
איריס

בסיס מרכיבים
ארז עץ גואיאק פצ'ולי מושק לאבורנום קואמרין

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 1
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 1
 
כבד 0
 

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Essence de Patchouli by Perris Monte Carlo.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Essence de Patchouli ביקורות

D Men
D Men

טוב, אז חזרתי לבושם הזה בדצמבר, וכן... יש שינוי. עכשיו הפתיחה היא לא כגסה וחדה, בעצם בדיוק ההפך – הבושם מאוד רך ואבקתי.
במזג אוויר קריר קל יותר להבחין בתווים: אני מקבל הרבה מאוד פצ'ולי, כמות נכבדה של איריס ומתחת לזה יש רקע פרחוני. הבושם כמובן נבנה מסביב לפצו'לי, אבל כאן הוא לא אדמתי כפי שהוא מופיע בבשמים רבים. ב-Essence de Patchouli מקבלים פצ'ולי אבקתי (בזכות האיריס), פרחוני וטיפה מאסקי.

Essence de Patchouli הוא בושם נשי מאוד ולא יוניסקס, וכשהשתמשתי בו בחוץ הרגשתי את עצמי ממש לא בנוח וניסיתי להתרחק מכל האנשים, במיוחד להתחשב בכך שלבושם הזה יש ביצועים טובים מאוד גם בחורף. בכל הפעמים שהשתמשתי בו קיבלתי ממנו יותר מ-12 שעות, כשבשעתיים הראשונות היה לו תחמיץ טוב מאוד.

אישית אני לא אוהב את הבושם הזה לא על עצמי ולא על אף אחד אחר, אבל היו כמה אנשים שנתתי להם להריח אותו והם דווקא כן אהבו. אז אם אתם אוהבים בשמים עם פצ'ולי כתו דומיננטי בהם אולי כדאי לנסות את זה.
אני חושב ש-Essence de Patchouli מתאים לנשים/בחורות כמעט מכל הגילאים לשימוש יומיומי בסתיו ובחורף.

אני נותן לאסנס דה פצ'ולי ציון 5 מתוך 10. כאן ההיכרות שלי עם הבושם מסתיימת.

Dec
29
2013
D Men
D Men

כבר חשבתי לכתוב ביקורת לא טובה על הבושם הזה ואחרי זה לזרוק אותו (דוגמית) לפח. כרגע אני באמת לא אוהב אותו והייתי נותן לו ציון 4 מתוך 10, אבל אנחנו בשיא הקיץ והבושם הזה מיועד לשימוש בחורף. אני אשמור אותו עד לדצמבר ואז אנסה שוב. אני לא חושב שיהיה זה שינוי דרסטי והוא יגיע לציון 9 או 10, שכן אני לא מאלו שמתים על פצ'ולי, אבל אני מצפה לשיפור.
קרה לי דבר דומה בעבר. לפני כשנתיים קניתי בקיץ את Very Irresistible של Givenchy מבלי לנסות אותו קודם. כמה קיללתי את עצמי על הרכישה הזאת אחרי שכן ניסיתי. רציתי לזרוק אותו או לתת למישהו. למזלי אף אחד לא לקח את הבושם ובחורף נזכרתי בו והשתמשתי שוב. והיה שיפור משמעותי בניחוח הבושם. לא אכנס לפרטים, רק אגיד שעברתי כמעט על חצי מהבקבוק בחורף ההוא.

בחום הזה (אפילו בלילה) אני מריח הרבה מאוד פצ'ולי לאורך כל הדרך וברקע כמה תווים נוספים חלשים: ורד, איריס, מאסק (מושק) ועץ גואיאק. הבושם מתחיל חזק, חד וגס, אבל אחרי 5-10 דקות הוא מתחיל להירגע ועם הזמן הופך להיות רך יותר ויותר.

בקיץ יש לו ביצועים טובים מאוד: אריכות ימים - 10-12 שעות, תחמיץ טוב מאוד במשך 5-6 שעות. אבל זה בקיץ, ובקיץ אי אפשר להשתמש בו.
אז נתראה בחורף...

Jul
15
2013

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Perris Monte Carlo Essence de Patchouli ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Essence de Patchouli , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Essence de Patchouli ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Perris Monte Carlo מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: מושק עצי ופרחוני
Kenzo Air Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Gianfranco Ferre Ferre for Men Puma Man Elizabeth Arden Mediterranean Liz Claiborne Graphite Blue by Realities CoSTUME NATIONAL 21 L`Erbolario Musk Lancome Magnifique Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Molinard Musc Loewe Loewe 7

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: